Hakkımızda

Ezio Medikal; 1989 yılından itibaren sanayiden inşaat sektörüne kadar birçok alanda kendini ispat etmiş şirketler grubuna dâhil olarak, tıbbi üretim ağında yerini aldı. Fikri aşamasını 2019 yılının son aylarında tamamlayan şirket, takvimler 2020 yılının Haziran ayını gösterdiğinde, kısa bir süre içinde profesyonel zemin etüdünün tamamlayarak tecrübenin kelime anlamını sektörde hissettirdi. Öyle ki, Çin ve Avrupa dâhil olmak üzere geniş bir yelpazede ürettiği maskeleri dünyaya tanıtma fırsatı edindi. Günlük üretim hacmini 3 milyon adede kadar çıkarabilen firma, gerekli gördüğü koşullar halinde, arz ve talep dengesini sağlayabiliyor.

 

Firmamız; Ezio Medikal tarafından üretilen KN95 ve FFP2 kodlu maskeler, sağlıkta değişen ihtiyaçlar dâhilinde ve üretim teknolojisinin de anbean geliştiği göz önünde tutularak, sürekli güncellenmektedir. Üretimde sürekliliği kaybetmemek adına maske üretimi için gerekli alt ürünlerin temininin aksamaması doğrultusunda 10 milyon TL’lik bir yatırım ile Çorlu’da hayata geçen fabrikayla, ‘problem üretme, sorun çöz’ alışkanlığımızın gerekliliklerini yerine getirdik.

 

Hedefimiz; Alıcılara sunulan maskelerin kullanım kolaylığı ve kalitesini artırmak için yapılan AR-GE çalışmaları ise firmamızın gelecek vizyonunun temelini oluşturmaktadır. Gerek AR-GE destekli çalışan üretim tesislerimiz gerekse üretim ağındaki her bir birey, medical alanda yapılan çalışmaların bilincinde ve insan sağlığına olan etkisinin de farkında olmasıyla bir adım öne çıkıyor. EZİO Medical ailesi olarak, takım ruhunun önemini biliyor ve sizler için nanoteknoloji temelli ürünler üretmenin mutluluğunu taşıyoruz.